Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 27.04. 2024 22:41



Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 2 ] 
Mucholapka 
Autor Správa

Registrovaný: 21.11. 2010 19:55
Príspevky: 3
Poslať Mucholapka
ja som dostal na narodky masozravku a chcel by som vediet, ako casto ju mam polievat a tiez ostatne veci ohladom jej pestovania a tiez som si vsimol, ze v jednej otvorenej pasci ma uz stravenu muchu. mam jej ju vybrat???

Komentar pridany Ezekiellom:
1. Kazdu dalsiu temu s podobne stupidnym nadpisom ako "???????" nabuduce rovno mazem.
2. Vsetky otazky na fore uz zodpovedane su. V pravidlach je jasne napisane ze mas najskor hladat potom sa pytat takze temu zamykam a kazdu dalsiu podobnu rovno mazem.


21.11. 2010 20:00
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2008 21:28
Príspevky: 220
Bydlisko: Nitra
Poslať 
No ak sa chceš poriadne starať o svoju mucholapku iste vynaloží­š kúsok úsilia a prečí­taš si všetky prí­spevky o Mucholapke (Dionaea) ktoré sú pod tvojí­m.
Nájdeš tam kedy koľko polievať a aj aká voda je najlepšia. http://www.masozravky.sk/forum/viewtopic.php?t=348
KeÄŹže teraz sa má mucholapka zimovať aj to si prečí­taj kde a pri akej teplote je to optimálne http://www.masozravky.sk/forum/viewtopic.php?t=34
a aj o tej muche sa tuší­m niekde pí­še:D, ale tá tam rastline vôbec nevadí­.


21.11. 2010 20:22
Profil ICQ WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.