Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.03. 2024 20:59



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Založenie rašeliniska 
Autor Správa

Registrovaný: 30.01. 2015 10:06
Príspevky: 7
Poslať Založenie rašeliniska
Ahojte, chcem si založiť v záhrade rašelinisko, no mám problém s výberom rašeliny. Do teraz som používal florcom, no najväčšie balenie čo som našiel bolo 70l za 6,30€ čo je v prípade rozmerov 1m*1m*1m blbosť. Potrebujem poradiť nejakú kvalitnú rašelinu s ktorou máte dobré skúsenosti za rozumnú cenu v 250l balení. Najlepšie hodiť konkrétne link na produkt. Ďakujem. :)


15.02. 2017 12:56
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.11. 2010 18:49
Príspevky: 717
Bydlisko: Dunajská Lužná
Poslať Re: Založenie rašeliniska
Ahoj,
ja mám rašelinu Domotorf. Pýtal som si litovsku kyslu neupravenu rašelinu. V rašelinisku je úplne v pohode. Nemam s nou problem. Tento rok som kupil 250l do sklenika...a ani neviem akej znacky, ale pokial to je fakt cista kysla raselina tak na znacke podla mojich skusenosti az tak nezalezi.


15.02. 2017 21:42
Profil WWW
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.06. 2011 22:23
Príspevky: 554
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto
Poslať Re: Založenie rašeliniska
Barquito píše:
Ahojte, chcem si založiť v záhrade rašelinisko, no mám problém s výberom rašeliny. Do teraz som používal florcom, no najväčšie balenie čo som našiel bolo 70l za 6,30€ čo je v prípade rozmerov 1m*1m*1m blbosť. Potrebujem poradiť nejakú kvalitnú rašelinu s ktorou máte dobré skúsenosti za rozumnú cenu v 250l balení. Najlepšie hodiť konkrétne link na produkt. Ďakujem. :)



Kolko Litrov tej raseliny chces pouzit?

_________________
http://www.Gangzone.sk



Mgr. Michal Hauliš


04.03. 2017 10:24
Profil ICQ WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.