Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.03. 2024 17:21



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Drosera aliciae 
Autor Správa

Registrovaný: 23.05. 2011 23:02
Príspevky: 6
Poslať Drosera aliciae
Ahoj kupil som si prvu masozravku. Bolo na nej napisane drosera alicae. Presiel som trochu toto forum a chcel by som vediet, ze mam ju v skleniku, 2. den, tak ako to radite tu, ze je dobre ju na par dni dat do sklenika ked je presadzana. Kedy ju mozem postupne vyberat? Nebude jej vadit priame slnko tak na 6-8 den?

Ako stara Drosera zacina kvitnut? Od mlada, alebo az ked je velka? Nie su nejake knihy, ktore by som si mohol stiahnut?


23.05. 2011 23:08
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.06. 2010 15:05
Príspevky: 369
Bydlisko: Prievidza
Poslať Re: Drosera Aliciae
abuda píše:
Ahoj kupil som si prvu masozravku. Bolo na nej napisane drosera alicae. Presiel som trochu toto forum a chcel by som vediet, ze mam ju v skleniku, 2. den, tak ako to radite tu, ze je dobre ju na par dni dat do sklenika ked je presadzana. Kedy ju mozem postupne vyberat? Nebude jej vadit priame slnko tak na 6-8 den?

Ako stara Drosera zacina kvitnut? Od mlada, alebo az ked je velka? Nie su nejake knihy, ktore by som si mohol stiahnut?

Drosera aliciae je nenarocna rastlinka.Ked uz ste ju dali do sklennika,treba dat pozor aby nebol uplne uzatvoreny,kvoli prehrievaniu.Osobne si myslim,ze nenarocne druhy ako Drosera aliciae,capensis je zbytocne davat do sklennika.Prve dni by som ju nedaval na priame poludnajsie slnko,hlavne v tychto horucavach.
Pokial ste ju kupili niekde v Baumaxe a pod.tak by mala byt kvetuschopna.


24.05. 2011 11:28
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.