Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.03. 2024 11:31



Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 2 ] 
krmenie prezimovanie rozmnozovanie 
Autor Správa
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.06. 2010 15:53
Príspevky: 16
Bydlisko: Liptovský Mikuláš
Poslať krmenie prezimovanie rozmnozovanie
ahoj kupil som si droseru a zistil som ze je to drosera alicae chcel by som sa opytat ako casto ju krmit akymi velkymi mychami pripaxne aky hmyz je na to vhodny, ako dlho musi prezimovat a pri kolkych stupnoch, kedy je zrela a dostatocne silna na rozmnozovanie kvetom , co je efektyvnejsie ci rozmnozovNie odrezkami korenov alebo liztov alebo teda semenami ... je na juznej strane a bola kupena v Obi (baumax) dve v kvetinaci a uz ma vyhonky na kvitnutie vopred dakujem vsetkym odpovediam a radam ktore pomozu mne a citatelom vopred :-)

_________________
Skype: lordfelipe227

Začiatoční­k : venus flytrap z OBI v česku v Brne pestovaná bola v akvárku v dosť dobrom stave :) a drosera alicae z OBI v cesku vo vybornom stave :-D

M@soFanatik , BonsaiMaister


06.11. 2010 23:50
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať 
Neviem komu by odpovede na tvoje otazky pomohli ak kazdi len zalozi novu temu a pyta sa znova a nikto nehlada v uz napisanych.. Odpovede na uplne vsetky otazky vo fore najdes takze temu zamykam tak ako aj kazdy dalsiu ktora sa bude stale pytat na to iste dookola..

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


07.11. 2010 08:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.