Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 29.04. 2024 08:40



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
Zaciatocnik v pestovani prosim o radu! 
Autor Správa

Registrovaný: 02.02. 2009 17:18
Príspevky: 66
Poslať Zaciatocnik v pestovani prosim o radu!
Caute vsetci vyzerate tu ako dobry tipci na tieto krasne kvetinky :P tak mam na vas par otazok a dufam ze mi pomozete:
1.Chcem si kupit tuto mucholapku je sice druhy februar ale mozem si ju objednat a vyrastie mi nie?
2.Stacilo by k pestovaniu tejto rastlinky: 4 litrova flasa,naspodku raselina,neviem kolko vody?! prykrite a vetratelne, na okne smerom na sever nad radiatorom?
3.Ak nie tak aku masozravku si vybrat?? mne sa hrozne tato paci a kamos to mal len sa o to nestaral tak to zgeglo..
4.S tymto pestovanim v zime.. ako to vlastne je? mozem nemozem.. som s toho vedla i ked mam precitane uz co to na fore
5.Treba aj nejake to osvetlenie?take ako sa pouziva napr. pri pestovani marihuany..to fialove ci jake
6.a s tou vlhkostou staci tomu aj izbova?? tejto konkretne muchocapke...

Ako nahle mi odpisete ja ju bezimm kupit :P dakujeeeeeeeeeeeem


02.02. 2009 20:53
Profil

Registrovaný: 20.10. 2008 16:04
Príspevky: 158
Bydlisko: L.Mikulas
Poslať 
no podla mna ju mozes mat na parapete bez tej flase. Ak sa o nu budes starat tak vyrastie marihuanu som nepestoval tak neviem ake je ale staci ak ma dostatok svetla. :oops: 8) :shock: :D ja ju uz pestujem automaticky tak uz na presny navod si nepamatam


03.02. 2009 06:50
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.07. 2008 07:22
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčí­n
Poslať 
No mucholapku vrelo odporucam, mam ju doma uz skoro rok a dari sa jej perfektne. Predtym som o masozravkach nic nevedela, cize mucholapka je idealna pre zaciatocnikov. Ja osobne by som s kupou rastlinky pockala do jari kym bude trosku teplejsie a bude aj viac slniecka. Svoju mucholapku pestujem normalne v kvetinaci s podmiskou. Do podmisky davam destilovanu vodu (nepolievaj to normalnou z vodovodu) Mam ju na parapete, kde vzdy ked je sliecko tak tam svieti od obeda az do vecera. Osvetlenie navyse nemam ziadne a vlhkost mojej staci izbova. A co sa tyka zimovania tak ja ju mam stale na tej parapete kedze ju nemam kde inde dat do chladnejsieho prostredia, len som jej teraz trochu obmedzila zalievku. A to je asi tak vsetko, ved ked budes mat otazky este tak sa pytaj, pytaj, pytaj :) poradime.. Nech sa dari 8)

_________________
Seba samého premôcť je najkrajšie ví­ťazstvo človeka


03.02. 2009 08:43
Profil ICQ

Registrovaný: 02.02. 2009 17:18
Príspevky: 66
Poslať 
Dik za rady.. a ste si isty ze mam pockat s tou kupou?


04.02. 2009 14:54
Profil

Registrovaný: 20.10. 2008 16:04
Príspevky: 158
Bydlisko: L.Mikulas
Poslať 
aspon do aprila


05.02. 2009 07:08
Profil

Registrovaný: 30.09. 2008 10:59
Príspevky: 49
Bydlisko: Nitra
Poslať 
aj tak teraz nemas vela moznosti si ju kde kupit, a ak mas, tak sem hod tip :)


05.02. 2009 17:21
Profil

Registrovaný: 02.02. 2009 17:18
Príspevky: 66
Poslať 
Sory ludia dlho som tu nebol stále ma to neprešlo maskožravku chcem:D tá v mobile sí­ce skapala ale kaktusy žijú furt :D .
No asi až u nás v bystrici v zárese alebo na Kvetenej ktorá je myslí­m prvého mája.
Miesto skadovania [color=blue]PRVíť Mí


15.02. 2009 23:49
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.