Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.03. 2024 23:35



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
Pouzivanie stranky zdruzenia 
Autor Správa
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Pouzivanie stranky zdruzenia
Caute,

robim si taky maly prieskum a potreboval by som vediet co ludia nanasej aktualnej stranke pouzivaju citaju a tak.. Chodite tam len kuknut clanky na hlavnej stranke? Kuknete aj do poradne? vyuzivate sukromne spravy? Co este vyuzivate pripadne co vam tam napriklad chyba? A viete vobec aka je stranka zdruzenia? :-)

Vopred dik za kazdu reakciu

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


05.04. 2015 08:55
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať Re: Pouzivanie stranky zdruzenia
No Marek môj, tých reakcií teda veľa nie je... a neviem ako je to so semennou bankou, ale moje služby, knižnica, nikto nevyužíva...

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


02.06. 2015 00:39
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.10. 2013 07:01
Príspevky: 117
Bydlisko: Brezno
Poslať Re: Pouzivanie stranky zdruzenia
No ja pozerám hlavne aktuality pretože stránku som už celú prešmejdil komplet. Takže mňa by napríklad zaujímalo v sekcii kde kúpiť mäsožravky uviesť viac možností, aktualizovať to poprípade nejaké skúsenosti tam napísať. Napr. zaujíma ma odkiaľ sa objednávajú semená nepenthesov. Darwiniana má na stránke strašne veľa informácii aj výzor nič moc a samozrejme je to väčšie združenie.

_________________
Ing. Marek Juroš


02.06. 2015 06:38
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Pouzivanie stranky zdruzenia
Dakujem za reakcie..

co sa tyka kniznice to uz sme s Andrejom riesili ze takto to moc nefunguje.. mame velmi vela zaujimavych publikacii ci uz cele knihy alebo casopisy nase aj zahranicne ale nejak neni zaujem. Z tohto dovodu chcem tento rok zapracovat na tom aby sa kniznica dala citat aj cez stranku s tym ze nebude mozne si ju stiahnut a bude pristupna len registrovanym clenom ale to este chvilku potrva..

Ohladom sekcie kde nakupovat dobry napad to troska rozsirit.. Skusim oslovit zopar predajcov s ktorymi sa poznam ci by vedeli poskytut nejaku zlavu pripadne minimalne vypisat ake su rozne moznosti. Na novej stranke by som mohol spravit nejaky system hodnotenia danych eshopov aby clenovia mohli prezentovat svoje skusenosti..

Na novej stranke intenzivne pracujem, no bude to trvat este par mesiacov. Pevne ale verim ze este tento rok ju spustime a ze pritiehne viac clenov a vzbudi vacsi zaujem.

ak mate dalsie napady sem s nimi :-) dik

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


02.06. 2015 07:34
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.10. 2013 07:01
Príspevky: 117
Bydlisko: Brezno
Poslať Re: Pouzivanie stranky zdruzenia
Web priamo kódiš alebo pôjdeš cez nejaký redakčný systém? Viem o čom je reč a potrvá to dlho keď to človek robí popri práci. Palec hore za snahu. Teraz málokto robí niečo len tak.

_________________
Ing. Marek Juroš


02.06. 2015 11:47
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Pouzivanie stranky zdruzenia
Pre tych co sa vyznaju, novy web bude cely postaveny na platforme .NET 4.5. Ide o MVC 5 aplikaciu a cele to pisem zgruntu :-)

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


02.06. 2015 12:05
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.10. 2013 07:01
Príspevky: 117
Bydlisko: Brezno
Poslať Re: Pouzivanie stranky zdruzenia
Fuuha tak to sa nezdáš. TO je roboty jak na kostole. Predpokladám že v tom aj robíš ale ja som moc pohodlný na to. By som zvolil wordpress cez platenú šablónu a máš to do 2 týždňov naplnené. Ale to som ja. Som zvedavý ako to bude vyzerať. Tak veľa odladených riadkov prajem :)

_________________
Ing. Marek Juroš


03.06. 2015 11:28
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Pouzivanie stranky zdruzenia
Sucastna stranka bezi napr. na Drupale a ma vela obmedzeni.. keby som chcel take veci ako budu na tej novej bud si nakodit vlastne moduly alebo nejake skarede hacky.. To iste Wordpress Joomla a podobne.. Takto mozem dokodit co ma len napadne (alebo kohokolvek ineho).. Navyse by mala byt aj ovela rychlejsia ale to uvidime :-)

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


04.06. 2015 22:03
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.