Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.03. 2024 21:02



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 101 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Logo SCPS 
Autor Správa
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09. 2007 19:39
Príspevky: 170
Bydlisko: Krupina
Poslať Re: Logo SCPS
nno, logo sa tvori uz dva mesiace ..... to bude ale riadne vymakany a do posledneho detailu prepracovany kus


01.01. 2012 22:02
Profil WWW
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Logo SCPS
Michalovi seklo v krizoch tak sa k tomu zatial nedostal ale slubil ze skusi pomaly aj nejako postojacky :-D

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


01.01. 2012 22:49
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.09. 2011 12:24
Príspevky: 135
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Poslať Re: Logo SCPS
ja sa musím ospravedlniť, ale ten človek z fachu od reklám sa mi vôbec neozýva aj keď mu sprostredkovane stále odkazujem. už dlho som ho nestretol a k tomu sa stále musím drieť na skúšky v škole.
trochu ale odbočím: chcel by som sa spýtať zvolených šéfov spoločnosti SCPS či by nebolo možné nejakým spôsobom sprostredkovávať členom časopis Trifid ako to robia v Čechách, ak by niekto mal záujem. Prípadne či by nebolo možné vydávať vlastný časopis s novinkami, zaujímavosťami zo sveta a pod.


05.01. 2012 21:58
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Logo SCPS
Kniznica pre clenov uz je v zaverecnej faze priprav a zatial prezradim ze mame napriklad vsetky casopisy CCPS az na jedno cislo, ktore budu clenok k dispizicii :-)

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


05.01. 2012 22:34
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.09. 2011 12:24
Príspevky: 135
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Poslať Re: Logo SCPS
Paráda, tak to aby som čím skôr zaslal prihlášku a členské.


05.01. 2012 22:41
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.09. 2011 12:24
Príspevky: 135
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Poslať Re: Logo SCPS
Neviem či je to ešte aktuálne, tak zopár nápadov...


Prílohy:
logo 1.jpg
logo 1.jpg [ 25.53 KiB | Zobrazené 11676 krát ]
14.01. 2012 21:27
Profil
V.I.P.

Registrovaný: 31.10. 2007 12:41
Príspevky: 107
Poslať Re: Logo SCPS
konecne, sorry ale skor sa nedalo, aj teraz to robim pobiedne, co sa tyka sedenia/statia/lezania za pocitacom.. kosti nedovolia...
ale je to ready na hodnotenie a hned 4 verzie... tak snad sa bude pacit...


Prílohy:
logo-SCPS-zelena-grafika-.jpg
logo-SCPS-zelena-grafika-.jpg [ 34.76 KiB | Zobrazené 11670 krát ]
logo-SCPS-CB-grafika-.jpg
logo-SCPS-CB-grafika-.jpg [ 31.8 KiB | Zobrazené 11670 krát ]
logo-SCPS-ciastocna-grafika-.jpg
logo-SCPS-ciastocna-grafika-.jpg [ 40.37 KiB | Zobrazené 11670 krát ]
logo-SCPS-plna-farba-.jpg
logo-SCPS-plna-farba-.jpg [ 30.01 KiB | Zobrazené 11670 krát ]

_________________
______________________________________________________________

PLANTAE - natural perception - http://plantae.sk - http://rastliny.plantae.sk
______________________________________________________________
_________________
14.01. 2012 22:59
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.04. 2010 16:39
Príspevky: 142
Bydlisko: pri Nitre
Poslať Re: Logo SCPS
To je vtip? Tak naše loga sprdneš slušnejšie a hodíš toto? Zobral si obrázok a dal naň nejaké filtre...
Ak si to odmyslíme,vieš to dodať v aspoň 300dpi? V krivkách to určiťe nebude... :wink:

Každopádne sklamanie,čakal som niečo oveľa lepšie.

A skoré uzdravenie :)


14.01. 2012 23:05
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.09. 2011 12:24
Príspevky: 135
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Poslať Re: Logo SCPS
Tu sú ešte ďalšie dve


Prílohy:
logo 2.jpg
logo 2.jpg [ 29.14 KiB | Zobrazené 11661 krát ]
15.01. 2012 00:29
Profil
Site Admin
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09. 2007 15:19
Príspevky: 211
Bydlisko: Krupina
Poslať Re: Logo SCPS
6mikulp0 píše:
Tu sú ešte ďalšie dve

takze zacnem, 6mikulp0: to su uz loga toho kamarata od fachu z reklamy, ci tvoje navrhy ?

a teraz k navrhom plantae.sk:

hned 4 verzie ? kde ? keby som nebol abstinent tak si myslim ze vidim "stvormo" ...

ja zacitujem cast kritiky, aby sme oprasili stare vyhlasenie:

plantae.sk píše:
na uvod musim zdoraznit, ze nerad by som dakoho urazil, na nasej spolocnosti mi vsak zalezi a k veci som pristupoval co najprofesionalnejsie. aby to neznelo, ze taram o veci, ktorej nedostatocne rozumiem, tak uvadzam, ze grafikou sa zaoberam profesne i v sucastnosti, vystudoval som zahradnu architekturu, ktorej studium ma s grafickym spracovavanim vela dotycneho... tak aby som to nenatahoval, vsetky predchadzajuce loga v prispevkoch tohoto vlakna su (este raz zdoraznujem, nechcem sa osobne nikoho dotknut, napokon, nie kazdy sa rodi grafikom) absolutne nepouzitelne (netrvrdim, ze uplne zle, ale kazde ma nedostatok, ktory ho diskvalifikuje od realneho vyuzitia. bolo by o tom vela textu, tak sa nevyjadrujem konkretne ku kazdemu navrhu, ale v pripade zaujmu zhodnotim osobne). nerad by som, aby nasa spolocnost bola v ociach graficky vnimaveho jedinca povazovana za diletantov. samozrejme, kritika nie je na mieste, bez vlastneho navrhu. bude, ale treba pockat. momentalne som pod silnym tlakom pracovnych povinnosti, takze ak by som daco vytvoril, bolo by to v kategorii predchadzajucich log (otvorit daky program, volaco v nom porobit a akoze hotovo, to nie je nikdy ono).

- takze otvorit program a volaco v nom porobit si mohol aj dva mesiace pred vianocami :D
- netvrdim ze su zle, ale kazde ma nedostaok od realneho vyuzitia :D
- ale nie kazdy sa rodi grafikom ;)

- ja osobne nie som grafik, ani nikdy nebudem, ale s prepacenim toto logo by som si nevylepil ani na dvere u starej materi na latrine ;)

- mozno som bol trochu kriticky, aj ked zatial clenom niesom, na vasej spolocnosti mi vsak zalezi (a k veci som pristupoval co najprofesionalnejsie)


15.01. 2012 00:47
Profil WWW
V.I.P.

Registrovaný: 31.10. 2007 12:41
Príspevky: 107
Poslať Re: Logo SCPS
pekne sa farbite chlapci.. a ja som sa snazil byt k vasim machuliam taky slusny...
nevnucujem svoje navrhy nikomu, ani som ich nikomu nenalepil na dvere (ani nie som zvedavy kto a kde by ich nalepil a urcite na toto nie je zvedavy nikto), ani netvrdim, ze by vyhravali medzinarodne graficke sutaze. ale su urcite masozravkarskejsie ako technoidne predchadzajuce riesenia, ono vsetko sa da ohodnotit ako "otvoril si graficky program a daco nabachal". tak vdaka za solidarne a objektivne pohlady :D

_________________
______________________________________________________________

PLANTAE - natural perception - http://plantae.sk - http://rastliny.plantae.sk
______________________________________________________________
_________________


15.01. 2012 09:41
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.04. 2010 16:39
Príspevky: 142
Bydlisko: pri Nitre
Poslať Re: Logo SCPS
plantae.sk píše:
pekne sa farbite chlapci.. a ja som sa snazil byt k vasim machuliam taky slusny...
nevnucujem svoje navrhy nikomu, ani som ich nikomu nenalepil na dvere (ani nie som zvedavy kto a kde by ich nalepil a urcite na toto nie je zvedavy nikto), ani netvrdim, ze by vyhravali medzinarodne graficke sutaze. ale su urcite masozravkarskejsie ako technoidne predchadzajuce riesenia, ono vsetko sa da ohodnotit ako "otvoril si graficky program a daco nabachal". tak vdaka za solidarne a objektivne pohlady :D

Zdá sa ti môj názor málo objektívny? :wink:
Nehnevaj sa,ale kritizovať niečie loga keď nedokážem niečo aspoň podobné spraviť sám (po technickej stránke) a ešťe písať o využiteľnosti je doslova drzosť. Keby si nebol z oboru ako si písal (o čom už pochybujem),tak som ticho. Ako si si všimol nereagoval som na ostatné logá.

Toto tvoje vytknutie že su predchádzajúce logá technoidnejšie beriem.

Pôvodne som ani nemal v pláne reagovať,ale nejak si ma zastihol s tým tvojim výtvorom v zlej nálade :roll: .
Takže hezký den... :wink:


15.01. 2012 10:19
Profil WWW
Site Admin
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09. 2007 15:19
Príspevky: 211
Bydlisko: Krupina
Poslať Re: Logo SCPS
- nikto nie je zvedavy kde sa bude logo lepit? Podla mna hej, podla mna sa ma nalepit na vas oficialny web spolocnosti na oficialne dokumenty a tlaciva spolocnosti, takze tych miest na "nalepenie" je viac nez dost ;)

- a v druhom rade, okrem tej vety s tym lepenim, su citovane tvoje nazory na ostatne loga, a mal som a stale mam pocit ze 100%tne vystihuju aj tvoje logo, takze neprisiel som so ziadnou osobnou kritikou na teba, len som pouzil tvoje vlastne slova, ako pises - "a ja som sa snazil byt k vasim machuliam taky slusny", takze potom som bol slusny aj ja ...

- ale nejdeme to uz rozpytvavat, povedal by som ze "sutaz" je stale otvorena ... takze kto sa citi na lepsi vysledok nez "technoidne" riesenia a posledne skvosty ma volnu ruku a isto sa vsetci tesime sa na dalsie navrhy


15.01. 2012 10:38
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.09. 2011 12:24
Príspevky: 135
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Poslať Re: Logo SCPS
Moje návrhy som nerobil ja, ale jeden maturant z gymnázia, ktorý je v podobných aktivitách dosť šikovný, má už za sebou v tomto smere niekoľko úspechov a jeho mama pracuje v reklamnej agentúre tak som si myslel, že niečo od nej pochytal. Chcel vedieť či chceme konzervatívny alebo moderný námet, ešte skúša iné ak ich pošle tak ich tu zavesím. Predošlý sľúbený tvorca sa mi totiž viac neozval.


15.01. 2012 11:39
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.09. 2011 12:24
Príspevky: 135
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Poslať Re: Logo SCPS
Hneď po dopísaní predošlých riadov mi došiel tento obrázok mailom. Tak tu sú ešte iné varianty mucholapky. Bolo to v PDF a len som to sfotil pretože som to nevedel prerobiť na iný format, preto taká znížená kvalita.


Prílohy:
log.jpg
log.jpg [ 242.3 KiB | Zobrazené 11636 krát ]


Naposledy upravil 6mikulp0 dňa 15.01. 2012 19:42, celkovo upravené 1

15.01. 2012 11:55
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 101 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.