Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.03. 2024 15:37



Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 6 ] 
jak to? 
Autor Správa

Registrovaný: 13.10. 2009 14:44
Príspevky: 51
Poslať jak to?
Jak to ze ti ludia co davali fotky do fora maju take pekne mucholapki. ja som si precital 1100 clankov o mucholapke a stale sa jej nepaci. mam ju umiestnenu na juznej parapete, stoji vo vode a furt sa jej mali. ma male pasce a zatvaraju sa po podrazdeni asi 10 sekund. ked som ju kupil tak sa zavrela za 1 sekundu.coé jej moze vadit , moze to byt slnko?


28.07. 2010 14:00
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať 
Ja by som tipoval ze jej vadi ze sa do nej stale staras.. ked aj hocijakej rastline zmenis podmienky tak nebude hned vitalna na druhy den.. Napriklad ja som minuly rok delil trs mucholapiek a mensia z nich sa doteraz nejako nerozhybala.. len tak preziva.. ale nijako sa do nej nestaram.. kedze druhej sa tam dari musi sa aj tejto len si musi zvyknut.. Dalsia vec ze pokial sa snazi navyknut si na nove podmienky neni dobre ju este viac vysilovat spustanim pasci a podobne.. proste ju nechaj par mesiacov na pokoji a uvidis..

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


28.07. 2010 14:33
Profil

Registrovaný: 18.06. 2010 19:30
Príspevky: 26
Bydlisko: sahy
Poslať 
suhlsim s ezekielom stale tu spievas tu istu pesnicku vsimol som si najmenej este dalsiu 1 temu od teba z rovnakou mislienkou ja svoju mucholapku 1 az 2 za den porosim skontrolujem vodu a necham ju zit svoj zivot


28.07. 2010 17:05
Profil

Registrovaný: 17.06. 2010 15:25
Príspevky: 33
Bydlisko: Myjava
Poslať 
presne,ja mám svoju mucholapku už asi 3 mesiace a pasce som u nej zatvárat nevidel,nie že by ich nezatvárala,ale proste ich nedráždim,1-2 do mesiaca si niečo chytí­ a je spokojná,mám ju na tom istom mieste stále + ju dávam slnit,a je 2x väčšia ako ked som ju kúpil :mrgreen:,jediné čo jej robí­m je doplnanie vody a samozrejme kontrola stavu rastlinky,v prí­rode sa do nej tiež nikto stále nerýpe :wink:


28.07. 2010 17:23
Profil

Registrovaný: 18.06. 2010 19:30
Príspevky: 26
Bydlisko: sahy
Poslať 
presne mislim ze tie rastliny sa ho boja takichto jeho tem je vela admin bi ju mohol zamknut


28.07. 2010 17:48
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať 
Chlapci, ako vraví­te...všetko len infantilné témy....

No aspoň

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


29.07. 2010 11:24
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.