Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 19.03. 2024 11:21



Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 4 ] 
Upozornenie na úžívateľa motika 11 
Autor Správa
V.I.P.

Registrovaný: 05.05. 2012 06:18
Príspevky: 379
Bydlisko: Martin
Poslať Upozornenie na úžívateľa motika 11
Kolegovia v prílohe vám tu dávam upozornenie na tzv. pestovateľa motika11. Prekopíroval som správu, ktorú mi poslal na moje upozornenie, aby mi láskavo nedával pokyny čo mám robiť a.t.ď. Kto moderuje toto fórum nech zváži čo s tým malým sopliakom.

Tak počuj ty idiot nikto nepotrebuje čítať tie tvoje urážky, ty chytrák. A zato že z fyz si vymletý jak decko po prazdninách zato ja nemôžem. A ja ti budem tytytytykať. Chytrak jeden. :evil:
A že niekto iný to dokázal identifikovať normálne tak to je asi zázrak. A keď nevieš tak netrep blbosti a čuš


10.07. 2014 13:17
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05. 2014 18:44
Príspevky: 20
Poslať Re: Upozornenie na úžívateľa motika 11
ja som sa ti ospravedlňoval. A ty si mi ešte nadal. A po kamošovi si mi nadal do k.... a odkazal nech si svoj nazor strčim do........

_________________
I love Dionaea and Drosera.


10.07. 2014 14:10
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Upozornenie na úžívateľa motika 11
Ako som uz pisal v inych prispevkoch, ja tu taketo spravanie nestrpim takze od dnes akykolvek naznak osobneho osocovania ci nadavok a budu lietat bany, prvy krat 7 dnovy, 2 krat trvaly a bloknuta IP adresa.. Snad tu potom bude poriadok.. presne kvoli takymto prispevkom tu uz nechodi takmer nikto z skusenych pestovatelov a este sa potom cudujte ze vam nikto nechce poradit..

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


13.07. 2014 23:17
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať Re: Upozornenie na úžívateľa motika 11
Ľudia!!! Založila sa tu len čierna listina neserióznych kupcov! Vaše osobné výlevy si riešte prosím niekde na parkovisku pred Tescom a nie vo verejných vláknach... Ja to tu zamkýnam a hádžem do koša...

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


08.01. 2015 14:01
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.