Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.04. 2024 11:01



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 
Magori 
Autor Správa
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06. 2008 19:41
Príspevky: 196
Bydlisko: Bratislava
Poslať Magori
Wakeboy,ako si povedal ze do toho kaktusu zapichli umele kvety,aj mna raz tak davno oklamali (nebol som skusení­).Nebolo to v kauflande.Vyberal som si svoj 2.kaktus.Mal kveti a predavaci ma klamali ze ma prave kveti.Ja som sa ich pytal ci nie su umele,ale oklamali ma!!! :twisted: :twisted: :twisted: !!!Zistil som to az doma,a tak som si toho chudaka nechal.Asi niekedy pred zimou som zbadal v Bille nepenthesy.Boli uplne zanedbane(vyschnute,potrhane listy atd.)viete si to predstavit.A predavali ich za 1.66 eur (cca 50sk).1som si zobral,no doteraz nema kalichy.V hornbachu predavaju masozravky v akvarkach.maju tam spolu dioneu s nepenthesom,sarraceniou a tucnicou.Prredavali to za 2500-sk.Ale nepolievali ich atd. az im 70% z nich umrelo a tak poznizovali ceny na 20 a 30 eur.(podla akvarka)...A niekto sa v tom nevyzna a kupi si take drahe polomrtve masozravky a umru mu!!!A to som uvidel v baumaxe chlapa ako drazdi vsetky pasce dionei.Povedal som mu ze ju to vycerpava,potom jej odumru atd.On sa ma opytal:"A vy ste odtialto???"A ked odpovedal tak odisiel.Magor!!!A ja si ju mam potom kupit???A to som zvedavi ako sa mi postara dedo o moje mr ked budem na balatone,a tyzden potom idem do Turecka-takze ak toto preziju tak budem stastny.A este znama robi v zoo obchode v avione a vo vyklade maju akvariove rybicky.Dosla tam taka 100-kilova ciganka a povedala:"Tie rybicky su na elektriku,ze." A ona to myslela vazne nie zo srandy.


26.07. 2009 17:16
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.05. 2009 11:46
Príspevky: 319
Poslať 
ta ciganka je faakt... :roll:
inak s tými kaktusmi a rastlinami to poznam...jedno decko odtrhlo jednej masožravke raz kalich :evil: mne do kaktusu zapichli dva droty a nalepili sekundovým lepidlom oči ... ale predavači inak často ani nevedia či to su umele alebo nie,možno si len mysleli :roll:
ale myslim že to sem nepatrí­...


26.07. 2009 17:53
Profil

Registrovaný: 08.05. 2009 15:13
Príspevky: 44
Bydlisko: Bánovce Nad Bebravou
Poslať Re: Magori
ja píše:
Wakeboy,ako si povedal ze do toho kaktusu zapichli umele kvety,aj mna raz tak davno oklamali (nebol som skusení­).Nebolo to v kauflande.Vyberal som si svoj 2.kaktus.Mal kveti a predavaci ma klamali ze ma prave kveti.Ja som sa ich pytal ci nie su umele,ale oklamali ma!!! :twisted: :twisted: :twisted: !!!Zistil som to az doma,a tak som si toho chudaka nechal.Asi niekedy pred zimou som zbadal v Bille nepenthesy.Boli uplne zanedbane(vyschnute,potrhane listy atd.)viete si to predstavit.A predavali ich za 1.66 eur (cca 50sk).1som si zobral,no doteraz nema kalichy.V hornbachu predavaju masozravky v akvarkach.maju tam spolu dioneu s nepenthesom,sarraceniou a tucnicou.Prredavali to za 2500-sk.Ale nepolievali ich atd. az im 70% z nich umrelo a tak poznizovali ceny na 20 a 30 eur.(podla akvarka)...A niekto sa v tom nevyzna a kupi si take drahe polomrtve masozravky a umru mu!!!A to som uvidel v baumaxe chlapa ako drazdi vsetky pasce dionei.Povedal som mu ze ju to vycerpava,potom jej odumru atd.On sa ma opytal:"A vy ste odtialto???"A ked odpovedal tak odisiel.Magor!!!A ja si ju mam potom kupit???A to som zvedavi ako sa mi postara dedo o moje mr ked budem na balatone,a tyzden potom idem do Turecka-takze ak toto preziju tak budem stastny.A este znama robi v zoo obchode v avione a vo vyklade maju akvariove rybicky.Dosla tam taka 100-kilova ciganka a povedala:"Tie rybicky su na elektriku,ze." A ona to myslela vazne nie zo srandy.


nuz vidis ako ja hovorim, ludska hlupost nepozna hranic... lenze tym predavacom je to jedno navypravaju ti aj ze vie ta kvetina rozpravat len aby sa toho zbavili a na ludoch zarobili.....


26.07. 2009 18:49
Profil

Registrovaný: 22.03. 2009 19:11
Príspevky: 101
Poslať 
nechapem prečo to sem pisete aj tak stim nic nenarobite :cry: :cry:

_________________
ň kola by ma najwjac oswietila , keby zacala horieť.
Mozog je orgán, ktorým si myslí­me, že myslí­me.
Kde pijú - pi, kde jedia - jedz, kde sa učia - nezavadzaj.


26.07. 2009 19:29
Profil

Registrovaný: 08.05. 2009 15:13
Príspevky: 44
Bydlisko: Bánovce Nad Bebravou
Poslať 
mongitongi píše:
nechapem prečo to sem pisete aj tak stim nic nenarobite :cry: :cry:


ked sem pride nejaky "novacik" co xce zacat pestovat masozravky tak aby vedel kde ich nema kupovat :)


26.07. 2009 20:03
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať 
Táto sekcia sa týka fóra: pripomienky, návrhy a názory, tak sa mi zdá, že je to nevhodné pí­sať sem o zlých skúsenostiach s predajcami hoci máte pravdu, admin mohol by si založiť sekciu pokec, alebo niečo podobné...videl som to na mnohých fórach, aj češi majú svoju Hospodu, ktorá hovorí­ o všem jiném (zábava, politika, sport, jiné koní­čky... ) :D

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


26.07. 2009 20:24
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06. 2008 19:41
Príspevky: 196
Bydlisko: Bratislava
Poslať 
No,to by mohol,poprosim ho o to,nastastie je nas Admin ochotný


26.07. 2009 22:20
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať 
Vrúcna vÄŹaka :D

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


27.07. 2009 11:34
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.05. 2009 11:46
Príspevky: 319
Poslať 
diky :)
/ale nieje off topic to isté?/


27.07. 2009 11:47
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06. 2008 19:41
Príspevky: 196
Bydlisko: Bratislava
Poslať 
asi nie


27.07. 2009 12:30
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 58 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.