Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.03. 2024 21:05



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
BLACK LIST neserióznych užívateľov 
Autor Správa
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.11. 2011 10:59
Príspevky: 235
Bydlisko: Trebisov
Poslať Re: Upozornění na uživatele janda33
Teraz mi vysvetli preco by som to nemal pisat,pokial viem,je tu slobodne slovo prejavu a nie nejaka basa od administratorov.Kazdy sa moze vyjadrit tak,ako chce !!!

_________________
Drosera capensis,Drosera affinis,Drosera spathulata var lovellae,Nepenthes ventrata,Dionaea muscipula,Pinc. Tina,Mimosa Pudica,Saracenia ?


07.05. 2013 07:53
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať Re: Upozornění na uživatele janda33
Dovolím si toto vlákno teda premenovať a zdelovať sem podobné skúsenosti...

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


10.05. 2013 02:56
Profil WWW
V.I.P.

Registrovaný: 05.05. 2012 06:18
Príspevky: 379
Bydlisko: Martin
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Dám tomu ešte pár dni, ale už nedúfam,že mi príde R. dentata, ktorá bola údajne poslaná pred troma týždňami s Nemecka, potom sem dám meno tej larvy čo ma ošklbala o 45 ojro , aby ste si na nu dali pozor.


03.11. 2013 19:36
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.05. 2011 22:51
Príspevky: 989
Bydlisko: Michalovce
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Lubo píše:
Dám tomu ešte pár dni, ale už nedúfam,že mi príde R. dentata, ktorá bola údajne poslaná pred troma týždňami s Nemecka, potom sem dám meno tej larvy čo ma ošklbala o 45 ojro , aby ste si na nu dali pozor.

pisal som jej email Lubo. :wink: mozno jej dopne ze oje... sa neoplati


05.11. 2013 00:24
Profil
V.I.P.

Registrovaný: 14.09. 2007 20:27
Príspevky: 101
Bydlisko: Klatovy
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Krejčí Josef - tento pán si u mě v říjnu 2013 objednal semínka Sarracenií. Semínka dosud neuhradil. Zprvu se mnou komunikoval, nyní už neodepisuje ani na facebooku.
V mém případě se jednalo pouze o 100Kč (4€). Těch 100Kč mi netrápí, jen chci upozornit ostatní pěstitele, aby si na tohoto pána dávali pozor.

Hezký den.
Martin Holý


25.01. 2014 13:43
Profil ICQ
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Sepeši Šimon - nejeden kolega sa mi na neho už ponosoval. Ak bude pýtať čosi predať, pýtajte si peniaze vopred. Keď kolega "vyrastie" z tohto manieru klamania ľudí, bude samozrejme z tohto zoznamu vyňatý!

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


29.05. 2014 07:36
Profil WWW
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.05. 2011 22:51
Príspevky: 989
Bydlisko: Michalovce
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
pospamuj ho na fb strankach kde si tak vyhladava doplnenie growlistu :D


29.05. 2014 19:36
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Inak vo vseobecnosti doplnim jednu vec, davajte si pozor aj pri kupovani a to od koho rastlinu beriete. Rozmaha sa totiz aj to ze si ludia sami urcuju druhy rastlin a potom to pod vymyslenym nazvom dalej predavaju. Preto napr. ja objednavam len od ludi ktorych poznam osobne a viem ze to nerobia pripadne zahranicni velki pestovatelia.

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


30.05. 2014 08:39
Profil
V.I.P.

Registrovaný: 05.05. 2012 06:18
Príspevky: 379
Bydlisko: Martin
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Pribudol nám do zoznamu ďalší člen, nový úžívatel Agalloch, ktorý odo mňa bral rastlinky v cenne cca 12 €, sľúbil poslať hotovosť obratom na účet, potom sa vyhováral, že niekde sa stala chyba, cca 2 týždeň nič a na správy nereaguje.
Teda pokiaľ niekto s adresou : Tomáš H. , ul. Horská , Partizánske bude dačo chciet kúpiť najprv overte či sú peniaze od neho na účte.


17.06. 2014 10:13
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2008 21:28
Príspevky: 220
Bydlisko: Nitra
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Pôvodne som to tu nechcel uvádzať, lebo sa dotyčný aj ozval po čase že zabudol a všetko napraví ale potom zase nič.
Neodpisoval. A aj tá dlžná suma za poslanú rastlinu nebola závratná ale predsa 3.30€.
Prešli od vtedy už skoro 2 roky a keď tu čítam to meno Tomáš H. s Partizánskeho tak si už dám tú námahu na pár riadkov.
Neviem či je to ten istý pán Tomáš H. s Partizánskeho lebo mne uviedol adresu Strojárenská 197/11 ale ku tomu toto -
( ide o moje bývalé bydlisko, býva tam mama síce ja bývam u so ženou v inej časti mesta. )
Takže vidím že niekto pravdepodobne nemá problém si tu zakladať po čase nové účty na nové podvody. Na grc. :oops:


22.07. 2014 20:06
Profil ICQ WWW
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Je mi to nesmierne luto a nikdy by som si nepomyslel ze aj k tomuto dojde. Musim Vas upozornit na pestovatela, ktory nemal problem vstupit do vojenskeho arealu na lokalitu masozraviek , ktoru si SCPS vzalo pod kridla a drancovat lokalitu v svoj prospech. Jeho meno je Ivan Hašto.

Toto je fotka ktorou sa pochvalil na fore a hned po nasich reakciach zmazal:
Obrázok

To ze tuto fotku overejnil hned pod fotkami spominanej lokality uz nieco vypovveda samo o sebe. Kazdy skusenejsi pestovatel, ktory vie ako vyzeraju rosicky na lokalitach si svoj nazor spravi sam.
Kludne zvazte sami, ci uverite jeho verzii o tom ze nemal kde rastlinky vraj kupene cez eshop zasadit a tak si len niekde nabral raselink a objednane rastlinky zasadil. Napisat mi cez aky eshop ich kupil ale odmietol, co myslim hovori same za seba. Dostal moznost prevzat zodpovednost za svoje ciny alebo sa relevantne obhajit a dokazat povod rastlin no oboje odmietol.

Je to smutne ze su "masozravkari", ktori nemaju ziadnu uctu ani k masozravkam, ani k nasej praci ktoru sme na lokalite odviedli a proste si egoisticky vytrhnu rastlinky v prirode. Na zaklade jeho cinov SCPS okamzite zamietlo jeho ziadost o clenstvo. Co sa tyka dalsich sankcii, Ja, Lubo a Andrej mu uz ziadnu rastlinu nepredame, ostatni nech sa zariadia podla seba.

Dufam, ze uz nikdy nebudem musiet nieco taketo riesit.

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


28.08. 2014 21:21
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.03. 2012 13:23
Príspevky: 221
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
hrozné niečo..
niektorý by sa mali nad sebou zamyslieť.. :?


29.08. 2014 14:11
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
brutusKG píše:
Sepeši Šimon - nejeden kolega sa mi na neho už ponosoval. Ak bude pýtať čosi predať, pýtajte si peniaze vopred. Keď kolega "vyrastie" z tohto manieru klamania ľudí, bude samozrejme z tohto zoznamu vyňatý!


Myslím, že je čas sa vrátiť ku kolegovi Sepešovi... Osobne mi písal, že jeho prístup je už zodpovedný. Odkazoval sa mi na kolegov Mareka Delinčáka, Andreja Knoteka, Jara Dovca... čo na to hovoríte? Vyškrtneme ho z tohto zoznamu?

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


05.06. 2015 19:11
Profil WWW
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Ja si myslim ze zo svojej mladeznickej nerozvaznosti uz sa poucil a ja by som ho vyskrtol ;-)

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


05.06. 2015 20:43
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06. 2012 11:48
Príspevky: 304
Bydlisko: Malacky
Poslať Re: BLACK LIST neserióznych užívateľov
Tiež si myslím, že by sa mohol vyradiť zo zoznamu :wink:


15.06. 2015 14:23
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.