Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 20.04. 2024 00:31



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ] 
problem s patchom 
Autor Správa
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.07. 2011 14:17
Príspevky: 330
Bydlisko: Bratislava-Ruzinov
Poslať problem s patchom
Viem ze sa to sem moc nehodi,ale som zufaly :(
Kupil som si hru L.A Noire (original plus DLC) vsetko nainstaloval,hra sa spusti avsak potrebuje stiahnut povinny patch,ktory mi to nestiahne...bud to napise error alebo timed out alebo to je aj 2 hodiny na urcitom percente...Ja som strasne nahnevany ze uz v dnesnej dobe ani original nejde bez problemov a co je este viac zarazajuce,deje sa to aj ostatnym...Na nete som si nasiel nejake navody na to,ale nepomohlo to :(
Ak nahodou mate tuto hru,alebo viete programovat by som bol rad keby ste mi pomohli...Dakujem :wink:

_________________
SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/


16.04. 2012 19:19
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2008 21:28
Príspevky: 220
Bydlisko: Nitra
Poslať Re: problem s patchom
No niekedy stojí origo za h...o ( obzvlášť tie od Rockstar game) a lepšie je si hru stiahnuť :wink: Jedine že by si chcel na tej hre hrať nejaký mod online. Ja som singla skúšal hrať a v pohode. 8) / Inak treba len hladať po fórach a skúšať rady tých čo mali podobný problém.


16.04. 2012 20:32
Profil ICQ WWW

Registrovaný: 12.05. 2010 12:20
Príspevky: 69
Poslať Re: problem s patchom
andre2978 píše:
No niekedy stojí origo za h...o ( obzvlášť tie od Rockstar game) a lepšie je si hru stiahnuť :wink: Jedine že by si chcel na tej hre hrať nejaký mod online. Ja som singla skúšal hrať a v pohode. 8) / Inak treba len hladať po fórach a skúšať rady tých čo mali podobný problém.


Som síce Linuxák, ale aká je hláška toho erroru, prípadne server timedout hlási len pár hodn, deň? Je možné preťaženie servera atď. Možno by som sa pozrel na stránku výrobcu a patch stiahol priamo a inštaloval tak. Niekedy "dochnu" tie super inštalátory.


16.04. 2012 23:02
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.07. 2011 14:17
Príspevky: 330
Bydlisko: Bratislava-Ruzinov
Poslať Re: problem s patchom
Ano hladal som po forach ale nic :(
tan- je mozne pretazenie toho servera,lebo vzdy to sekne v inych percentach a nacitava to... programator niesom a preto s tym mam problem...vedel by si mi poradit kedy byvaju servery pretazene najmenej?

_________________
SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/


17.04. 2012 19:54
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.06. 2011 22:23
Príspevky: 554
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto
Poslať Re: problem s patchom
anonym píše:
Ano hladal som po forach ale nic :(
tan- je mozne pretazenie toho servera,lebo vzdy to sekne v inych percentach a nacitava to... programator niesom a preto s tym mam problem...vedel by si mi poradit kedy byvaju servery pretazene najmenej?

skus skoro rano alebo neskoro vecer v tedy byvaju serveri najmenej vytazene

_________________
http://www.Gangzone.sk



Mgr. Michal Hauliš


17.04. 2012 20:58
Profil ICQ WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.07. 2011 14:17
Príspevky: 330
Bydlisko: Bratislava-Ruzinov
Poslať Re: problem s patchom
ok,este to skusim,ale uz sa z toho idem zblaznit :x :x :x
furt to napise problem s rychlostou,pravdepodobne toho pretazenia...ale uz tu hru mam od soboty a stale nic...normalne sa spusti,idu tam prve reklamne videa na Rockstars games a Team Boundy a potom si to vyziadalo aktivacny kluc,zadal som ho a zacne to stahovat ten povinny patch...chvilu sa tvari ze nieco stahuje a po chvili napise: error alebo Timed out. Fakt sa z toho clovek zblazni,lebo kupi original a aj tak to nejde :evil: Sak original by malo byt jednoduche spustit a nie ze je to tak tazke ako to rovno cele cracknut...To mi pipomina blbe instalovanie gta 4 ale ta aspon po chvili isla...no toto nie..Uplne som z toho na nervy...
Skusil som ten patch stiahnut sam a potom dat do hry,no nic...aj tak to overuje a stahuje z Rockstaru... :x :x :x
Keby som to vedel,ani to nekupim

_________________
SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/


17.04. 2012 21:09
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.06. 2011 22:23
Príspevky: 554
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto
Poslať Re: problem s patchom
a skusal si odporucania ist na oficialnu stranku vyrobcu a hladat to tam ? uz ti to tu niekto radil

_________________
http://www.Gangzone.sk



Mgr. Michal Hauliš


17.04. 2012 21:13
Profil ICQ WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.07. 2011 14:17
Príspevky: 330
Bydlisko: Bratislava-Ruzinov
Poslať Re: problem s patchom
To som skusal skor ako som sa to tu spytal :wink:

_________________
SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/


17.04. 2012 21:18
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.06. 2011 22:23
Príspevky: 554
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto
Poslať Re: problem s patchom
anonym píše:
To som skusal skor ako som sa to tu spytal :wink:

Oka ja len pre istotu inac dalsia taka idea je zaist sa informovat priamo k predajcovi ci ti nevedia pomoct

_________________
http://www.Gangzone.sk



Mgr. Michal Hauliš


17.04. 2012 21:43
Profil ICQ WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.06. 2010 16:47
Príspevky: 161
Poslať Re: problem s patchom
Ghost. píše:
anonym píše:
To som skusal skor ako som sa to tu spytal :wink:

Oka ja len pre istotu inac dalsia taka idea je zaist sa informovat priamo k predajcovi ci ti nevedia pomoct


Ak môžeš (to som ja tan) jednoducho skús opísať ten error a vložiť ho sem. Nájdem ti riešenie no bez presnej hlášky nie ;-)

_________________
Drosera Aliciae, Drosera Capensis, Drosera Prolifera, Nepenthes Ventrata, Dionaea Muscipula...


18.04. 2012 12:14
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.07. 2011 14:17
Príspevky: 330
Bydlisko: Bratislava-Ruzinov
Poslať Re: problem s patchom
takze toto je presna hláška: Pach install error: Timed out waiting for patch to install
potom to zacne znova instalovat a asi aj stahovat a napise na 3 sekundy patch install error a nejakym cislom ale to sa neda stihnut opisat a potom to instaluje znovu az napokon to zostane na Applying Patch readmeDeu.txt 36%
a na 36% to zostane aj po 2 hodinach,aj dlhsie... :x

_________________
SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/


18.04. 2012 13:57
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.05. 2011 22:51
Príspevky: 989
Bydlisko: Michalovce
Poslať Re: problem s patchom
anonym píše:
takze toto je presna hláška: Pach install error: Timed out waiting for patch to install
potom to zacne znova instalovat a asi aj stahovat a napise na 3 sekundy patch install error a nejakym cislom ale to sa neda stihnut opisat a potom to instaluje znovu az napokon to zostane na Applying Patch readmeDeu.txt 36%
a na 36% to zostane aj po 2 hodinach,aj dlhsie... :x


jedna mala pomocka ked ti to vypise chybu sprav fotku monitora :) neviem ci mas PC alebo notas ale ak Pc tak hladaj hore nad sipkami neviem jak sa to presne vola ja mam klavesnicu na gamesky ale malo by to byt daco print screen , ak je to zle napisane tak ma neukamenujte :D


18.04. 2012 15:25
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.06. 2010 16:47
Príspevky: 161
Poslať Re: problem s patchom
Prvé skús toto:

Nájdi cestu C:\Program Files\Rockstar Games\L.A. Noire
Vymaž všetky .patched súbory (niečo.patch/ed)
vymaž Social Club v1.0.X.0 Setup.exe
Spusti Patch_2382_XXXXX_1.exe
Stlač aktualizácia/update
Spusť hru
Ak nepôjde, odinštaluj komplet hru aj priečinky rockstar games/lanoire, nainštaluj hru, sprav kroky 1-6.

Ak nič, tak:

No čo som sa dozvedel z netu ma ide rozosmiať riadne ale tak..

Ak máš firewall, alebo antivírusový balík s firewalom, tak ho pre proces aktualizácie( patchovania) vypni. Jednoduch vypni antivirák a spusti patch. Ak nezabere, pravdepodobne už spravilo zákaz vo firewalle, skús odinštalovať firewall a antivirák a následne inštaluj patch, potom antivirák naspäť nahoď.

(Pozor aby antivirák(firewall) nebežal na pozadí v službách.) ak odinštaluješ antivirák(firewall) tak reštartuj pc a následne inštaluj patch.

_________________
Drosera Aliciae, Drosera Capensis, Drosera Prolifera, Nepenthes Ventrata, Dionaea Muscipula...


18.04. 2012 15:29
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.07. 2011 14:17
Príspevky: 330
Bydlisko: Bratislava-Ruzinov
Poslať Re: problem s patchom
Skusil som to podla navodu,ale aj tak hra nejde.Poznacil som si co vypisuje:
Error patching binary filefile name cases alebo Error patching 114 preparing patcher-potom: In order to complete the patching proces,the game must be restarted.Click ok to restart this game now. a po restartovani sa to opakuje :( ... skusil som dat potom 1 dvd a to po spusteni napisalo: Error PCGS4: Malfomed settings.ini and restart the game a po restartnuti a spusteny: Preparing patcher - error patching 114

_________________
SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/


18.04. 2012 18:38
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 14 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.