Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 27.04. 2024 21:49



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Raselinik 

Pouzivate pri pestovani masozraviek raselinik?
Nie, nepouzivam. 36%  36%  [ 8 ]
Ano, pouzivam. 64%  64%  [ 14 ]
Celkom hlasov : 22

Raselinik 
Autor Správa
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09. 2007 20:32
Príspevky: 604
Bydlisko: Považska Bystrica
Poslať 
:wink: to si radšej skočí­m na výlet do tatier a spojí­m užitočné s prí­jemným no nie? :)

_________________
Som fajnšmeker, len vybrané druhy :)


09.05. 2009 10:37
Profil ICQ
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať 
No ak ťa chytia ochranári, nebude to také prí­jemné :D :D :D ale asi je to najlepšie riešenie 8)


09.05. 2009 10:56
Profil WWW

Registrovaný: 04.05. 2009 20:57
Príspevky: 11
Bydlisko: Poprad
Poslať 
Caute, bol som pozriet v tych mociaroch ale ziadny taky vhodny raselinik som tam nenasiel, len nieco, co sa podoba na raselinik, ale nie na taky, ako na obrazkoch na nete. Este pojdem raz mrknut a ked nenajdem, pojdem este do Slov. Raja, mozno tam toho bude viac... alebo musim najst nejaky vlhky les tu v okoli, kde by mohol byt raselinik. Inac je super a dobre to vyzera, ked je masozravka spolu s raselinikom.


09.05. 2009 12:20
Profil ICQ WWW

Registrovaný: 23.09. 2007 15:32
Príspevky: 47
Bydlisko: lipova 16. ivanka p dunaji
Poslať 
brutusKG píše:
Drako Ager píše:
:D ako brutus je to dosť počí­taj ešte aj 100kč poštovné minimálne takže to máš skoro 10 eur za 1 liter rašelinní­ku a nemáš ani istotu v akom stave ti prí­de :wink:

Ja som rátal len sumu za ten rašelinní­k a istota nieje nikdy, keÄŹ niečo kupujem cez net...


ludia, osobne odtial raselinnik kupujem a je vyborny, cesta sa na nom nijak negativne nepodpise a o case na 'zotavenie' tym padom ani pisat nemusime.. (ked otvorite sacok a nadychnete sa, akoby ste boli v horach:))) )

drahe?! neviem je ho dost.. keby som ho mal ist hladat do hor, len cesta by ma stala viac.. + cas.. a cas su peniaze:)
(ak je postovne vela, dohodnite sa par ludi a objednajte si spolu a viac... :idea: )

okrem toho, ked ho date do florarka, rozmnozi sa vam aj sam, cize ked uz, tak sa to da povazovat aj za jednorazovu investiciu:)
a pestovat nepenthesy bez raselinnika (obzvlast niektore druhy) si neviem predstavit alebo je to min zbytocny risk...

good luck!

_________________
Zblazneny do Nepenthes...


12.05. 2009 21:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 119 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.