Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.03. 2024 18:54



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
Výstava v Martine 
Autor Správa
V.I.P.

Registrovaný: 05.05. 2012 06:18
Príspevky: 379
Bydlisko: Martin
Poslať Výstava v Martine
Je možnosť spraviť výstavu mäsožravých rastlín v Martine v SNM, nepýtajú žiadne peniaze, priestory sú a je aj možnosť následného predaja rastlín. Včera som bol okuknúť miestnosť, ktorú môžu poskytnúť. Je z skleneným/umelým stropom, výborne presvetlená. Našla by sa aj nejaké sklenená vitrína. Termín výstavy by im vyhovoval v mesiaci máj/jún, skôr máj, ešte záleží či to vedenie SNM schváli, ale nemal by s tým byť problém. Vystavovalo by sa buď týždeň, prípadne kratšie streda - nedela, bolo by však dobré, aby tam bol niekto s pestovateľov počas otváracích hodín. Treba dať vedieť či by sa išlo do toho a kto by sa chcel podieľať na organizovaní.


31.01. 2013 18:27
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.09. 2009 15:59
Príspevky: 336
Poslať Re: Výstava v Martine
čo som bol v KE tam kazdy pestovatel mal svoje vytriny bot zahrada poskytla len priestory


31.01. 2013 22:51
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Výstava v Martine
Lubo, 16-19.5 bude vystava jarna krasa v ziline, ak by bola ta vystava potom tak by sa to dalo dobre zorganizovat.. andrej by mi mohol nechat svoje rastlinky a by sme ich tam mohli vystavit.. S tym byt tam kazdy den bude asi problem.. ja by som mohol vikend pripadne si zobrat jeden den volno ale inak tazko.. Este sa dohodneme ale ak to daju skor ako jarnu krasu alebo cez tak odo mna a andreja nic nepride..

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


01.02. 2013 08:50
Profil
V.I.P.

Registrovaný: 05.05. 2012 06:18
Príspevky: 379
Bydlisko: Martin
Poslať Re: Výstava v Martine
Marek akurát som dovolal s tým chlapom, kľudne by to mohlo byť hneď v nasledujúcom týždni po Žiline, pondelky sú volne vtedy by sa to mohlo pochystať. Cez týždeň tam kľudne môžem byť ja, prípadne tam nemusí byť nik, prítomnosť člena je podmienená predajom, ľudia odtial nám to nebudú predávať. Predavať sa môže cez víkend a bolo by to vybavené, alebo by sa spravil nejaký predĺžený termín výstavy štvrtok - nedela.


01.02. 2013 09:28
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Výstava v Martine
Oki sak este sa dohodneme aj s Andrejom pokecame a zavolame si.. dik zatim ;-)

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


01.02. 2013 10:34
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.