Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.03. 2024 22:39



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 
pravidlá 
Autor Správa
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.05. 2009 11:46
Príspevky: 319
Poslať pravidlá
ja som tu nová ale nedá mi to nenapí­sať...
má toto fórum pravidlá?lebo by sa mali zaviesť.všimla som si že tu máte veľa takých istých tém,prí­spevky od témy... je vážne treba 2témy ako oddeliť mcholapku podivnú?a to som to neprešla celé...a čo ma najviac zarazuje je,že citujete predcházdajúce prí­spevky...len zaberáte pristor a nie je to priehľadné...zoberte si iné fóra...ako nič v zlom,nikoho nechcem uraziť
ale toto je len môj názor,nevší­majte si ma ak nechcete a spamujte si celé fórum :)


16.05. 2009 18:09
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať 
Vieš niektoré veci sa tu objavia dvakrát aj preto, lebo "nováčikovia" sa zvyknú pýtať to isté, aj to čo už tu bolo napí­sane a neunúvajú sa hľadať a čí­tať. No a samozrejme sa občas stane, že človek vybočí­ od témy (však sme len ľudia), potom to rieši náš milovaný Admin :D


16.05. 2009 18:17
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.05. 2009 11:46
Príspevky: 319
Poslať 
áno,rieži ale mohlo by sa použí­vať OT-off topic-od témy.a spamy mazať...povedať že tam sú už také témy,prí­p.odkaz,a zamknúť...sa to všetko opakuje...mne vadia hlavne spamy,ani nie OT-čky :wink:
a vulgarizmus(čiže s.reme a pod. by sa na kultúrnom fóre nemuseli vyskytovať :roll: mne to neva,len keÄŹ prí­du mladšie deti...)


16.05. 2009 18:19
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09. 2007 20:32
Príspevky: 604
Bydlisko: Považska Bystrica
Poslať 
Dievča je tu 1. deň

_________________
Som fajnšmeker, len vybrané druhy :)


16.05. 2009 18:25
Profil ICQ
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať 
No však niektorí­ radi použí­vajú impertinentné poznámky, ale opakujem znovu, sme len ľudia. Ja osobne sa snaží­m pí­sať slušne, ale občas sa stane :D a každý si za svoje prí­spevky zodpovedá sám a robí­ si aj o sebe reklamu, tak ja to neriešim...


16.05. 2009 18:28
Profil WWW
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09. 2007 20:32
Príspevky: 604
Bydlisko: Považska Bystrica
Poslať 
:wink: No malé deti asik nebudú pestovať masožravky...

_________________
Som fajnšmeker, len vybrané druhy :)


16.05. 2009 18:30
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.05. 2009 11:46
Príspevky: 319
Poslať 
nechcela som sa ň¤a dotknúť...ok,možno s tou citáciou máš pravdu.ale tie témy...oni by sa mohli zamykať...mne to nevadí­,ja som len dala návrh,tak prepáč no.
čo som sem dala ja?také témy tam neboli a ja som to na nete nenašla no.Tak prepáčte,no...toto forum je dobré,pretože vždy sa nájde niekto kto poradí­...a rýchlo...s tým súhlasí­m... no ale predsa 5takých istých tém je tu načo?téma,prečo sú listy veľké a dohora a koľko-krát sa otvorí­ a zatvorí­ pasca tu nieje...prepáč že som neschopná(čo je 100%pravda)a nenašla som si to...ale na nete niekedy nepí­šu dobre a proste sa chcem spýtať...no.
a tie nadávky,no dobre,sme len ľudia...no,a videla som druháčku čo mala masožravku...no to je jeno


Naposledy upravil Lulu dňa 16.05. 2009 18:35, celkovo upravené 1



16.05. 2009 18:32
Profil
Site Admin
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09. 2007 15:19
Príspevky: 211
Bydlisko: Krupina
Poslať 
Pravidlá? a na co. Kazdy zakladne vdelany clovek by mal vediet co sa patri a co nie, ak je forum o masozravych rastlinach, riesia sa tu masozrave rastliny, a nie uhorky. Ak niekomu nejaka hlavna tema, kategoria chyba, moze napisat sem, a doplni sa, stalo sa tak aj s orchideami a kaktusmi, neboli tu, niekto napisal ci by sa nemohli doplnit , doplnili sa.

Co sa tyka duplicitnych tem od uzivatelov, co s tym narobime? napisu sa pravidla, nikto ich neprecita, nikto sa nimi nebude riadit tak je to aj tak to iste, a co s nimi budeme robit ? blokovat im konto ? ved nas tu diskutuje dokopy 10 ludi ak som vela nepovedal, tak naco este nejake pravidla, ktore ludi "odplasia" prec a radsej nepisat. Netvrdim ze je to dobre, ale je na zvazeni kazdeho ci si prejde predosle temy, pouzije vyhladavac, a ked nic nenajde tak napise... ale ludia by sa to mali naucit sami, naco hadzat hrach na stenu, ci ako sa to hovori ;)

A nechcem sa nikoho dotknut, ale mame aj inu robotu ako cely den sledovat forum a "upratovat" v nom vsetko ... kym dodrzujete slusne chovanie tak je vsetko v poriadku ... , ak sa niekde vyskytne vulgarizmus, ste len ludia :D , ak niekomu prekaza, moze pouzit sukromnu spravu , email, odkaz sem ... ze by sa to malo zmazat, pripadne upravit ....

ako pise Drako - nie je nas tu vela, budme radi ze sa mame kde stretnut a podelit o skusenosti ;)


16.05. 2009 18:32
Profil WWW
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať 
[quote="Drako Ager"]Toto fórum mám oveľa radšej než všetky ostatné, ak zoberiem pre porovnanie české fórum tak tam je troška viacej odborní­kov akože už vyšší­ stupeň


16.05. 2009 18:33
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.05. 2009 11:46
Príspevky: 319
Poslať 
sme len ľudia,ok,ja len návrh..zmažte plí­s :wink:(túto tému)


16.05. 2009 18:37
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.