Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 28.04. 2024 09:00



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 28 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
internetový obchod 
Autor Správa
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.05. 2012 08:27
Príspevky: 37
Bydlisko: Košice
Poslať Re: internetový obchod - sarracenia.cz
Ahojte,

chcem sa opýtať, keď ste niečo kupovali zo shopu sarracenia.cz, tiež to trvalo tak neskutočne dlho?
po týždni od odoslania objednávky mi len odpísali, koľko ma bude stáť poštovné a to je všetko, už dva týždne nič ... :-/

_________________
Ďakujem za každú kreatívnu kritiku a radu :-)


14.07. 2012 21:57
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.08. 2010 06:37
Príspevky: 241
Poslať Re: internetový obchod
Michel_2 píše:
Ahojte,

chcem sa opýtať, keď ste niečo kupovali zo shopu sarracenia.cz, tiež to trvalo tak neskutočne dlho?
po týždni od odoslania objednávky mi len odpísali, koľko ma bude stáť poštovné a to je všetko, už dva týždne nič ... :-/


Ja keď som s tade objednávali tak mi odpisovali na mail každý deň a balíček došiel za 4-5 dní od odoslania, rastliny boli pekné kvalitné


15.07. 2012 10:53
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2008 21:28
Príspevky: 220
Bydlisko: Nitra
Poslať Re: internetový obchod
Keď ti odpisovali koľko ťa bude stáť poštovné, zrejme si sa na to pýtal pri objednávaní rastlín.
Takže nečakajú náhodou na potvrdenie tvojej objednávky aj s cenou poštovného či to berieš ???
Ja som nikdy nemal s kupovaním odtiaľ problém.


15.07. 2012 13:36
Profil ICQ WWW
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať Re: internetový obchod - sarracenia.cz
Moju objednávku vybavoval dlho... rastliny poslal kvalitné, avšak mi urobil trochu doprieku, keď mi poslal jednu menšiu ako som požadoval, vraj kompaktnejšia rastlina, avšak poslal kompenzáciu a to peknú, teda si nemôžem sťažovať :D

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


15.07. 2012 16:35
Profil WWW
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.05. 2011 22:51
Príspevky: 989
Bydlisko: Michalovce
Poslať Re: internetový obchod
no si moja skusenost ja som im tiez napisal o postovnom atd... a odpisali iba ten jeden imejl a dost taze odpisali ti na tvoju otazku ....


15.07. 2012 17:31
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.05. 2012 08:27
Príspevky: 37
Bydlisko: Košice
Poslať Re: internetový obchod
No práve, že som sa na poštovné nepýtal :D na nič som sa nepýtal, oni odpísali, že potvrdzujú objednávku, koľko bude stáť poštovné a ako chcem platiť, ja som im na to odpísal, no odvtedy nič, už dva týždne, preto som sa Vás pýtal či to je normálne. Už som im aj písal, že či pracujú na objednávke, no tiež žiadna odpoveď. Väčšinou keď objednávam z Čiech tak do týždňa od objednávky už sadím :-/

_________________
Ďakujem za každú kreatívnu kritiku a radu :-)


15.07. 2012 22:08
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.05. 2011 22:51
Príspevky: 989
Bydlisko: Michalovce
Poslať Re: internetový obchod
tak neostava ti nic ine ako cakat :D alebo ak sa citis ta im zavolaj na tel.cislo ze co sa deje .....


16.07. 2012 10:43
Profil
V.I.P.

Registrovaný: 05.05. 2012 06:18
Príspevky: 379
Bydlisko: Martin
Poslať Re: internetový obchod
Podobne poslali mejl o potvrdení objednávky a to je všetko, cca 2 týždne spať. Odvtedy ticho, podobne terrakoruna, pekné ceny aj výber, tí sa ani neozvali mejlom. Telefonoval som im, vraj majú zlé skúsenosti s predajom na Slovensko, pár ľudí ich ofajčilo. Navrhol som platbu vopred , vraj prerátajú a dajú vedieť, taktiež ostalo ticho. :(

Doporučujem :
www.droseraworld.com rýchle jednanie, relatívne dobré ceny,veľký výber droser
www.masozravky.com dávajú si troška načas

a samozrejme : www.plantae.sk rýchlosť a kvalita , veľký výber / potom Michal väčší
bonus za dobrú reklamu :D /


16.07. 2012 11:17
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.06. 2010 16:47
Príspevky: 161
Poslať Re: internetový obchod
Ja mám tú možnosť k Michalovi osobne. Fantastické. Okrem toho. že mi povie plno informácií a rád, má krásne rastlinky, dobré ceny + vysoká spolahlivosť. Rastlinky sú vitálne a krásne. Posledný odber, pár dni vzad bol na parádu. Z minulého mesiaca Adelae už má 2 odnože. Nie je to o prechválení, ale o pravde.

ps: rašeliník má naozaj krásny a kvalitný, tiež som si zobral.

_________________
Drosera Aliciae, Drosera Capensis, Drosera Prolifera, Nepenthes Ventrata, Dionaea Muscipula...


16.07. 2012 20:53
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.11. 2011 10:59
Príspevky: 235
Bydlisko: Trebisov
Poslať Re: internetový obchod
chyba nam tu pestovatel-predajca od Lucenca az po Sninu.

_________________
Drosera capensis,Drosera affinis,Drosera spathulata var lovellae,Nepenthes ventrata,Dionaea muscipula,Pinc. Tina,Mimosa Pudica,Saracenia ?


17.07. 2012 07:21
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.05. 2012 08:27
Príspevky: 37
Bydlisko: Košice
Poslať Re: internetový obchod
WeXi píše:
tak neostava ti nic ine ako cakat :D alebo ak sa citis ta im zavolaj na tel.cislo ze co sa deje .....

No, už prišla zásielka aj s ospravedlnením, ale viac odtiaľ už teda nič neobjednám :-/

brutusKG píše:
...rastliny poslal kvalitné...

rastliny vyzerajú dobre, ale S. leucophylla je nejaká sčernutá a zoschnutá, uvidím ako jej to pôjde v ďalších dňoch ...

Lubo píše:
a samozrejme : http://www.plantae.sk rýchlosť a kvalita , veľký výber / potom Michal väčší
bonus za dobrú reklamu /

No nad tým plantae.sk som uvažoval, ale ten shop mi prišiel dosť drahý, i poštovné aj balné je nejaké privysoké, ale nabudúce isto priplatím viac ako čakať mesiac na rastliny :D

_________________
Ďakujem za každú kreatívnu kritiku a radu :-)


20.07. 2012 14:46
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.02. 2009 17:06
Príspevky: 1709
Bydlisko: Žarnovica, Nitra
Poslať Re: internetový obchod
Michal má veru drahé rastliny, ale je tam určite zaručená kvalita...nebál by som sa investovať :wink:
Akurát čo mu môžem vytknúť na cenách sú mucholapky za 13€, to je prehnané podľa môjho skromného názoru :D

_________________
Mgr. Karol Gazdí­k

SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín
http://www.masozraverastliny.org/

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


22.07. 2012 21:51
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.06. 2010 16:47
Príspevky: 161
Poslať Re: internetový obchod
Áno, michal aka Plantae je kvalita ale súhlasím aj s cenami pre mucholapky. Z čiech mám doma Akai Ryu za 5€. A tam tie ceny ani nie sú že sem tam, ale tieto ceny za kvalitnejšie druhy rastlín, sú normálne...

Ale nedám na Michala dopustiť. Osobne si poštovné odpustím keďže ide o priamy predaj a tak investujem rovnakú cenu priamo ako lacnejšia rastlinka + poštovné.

_________________
Drosera Aliciae, Drosera Capensis, Drosera Prolifera, Nepenthes Ventrata, Dionaea Muscipula...


23.07. 2012 17:20
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 28 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.