Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 29.04. 2024 01:21



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
moje maso... 
Autor Správa

Registrovaný: 15.08. 2010 17:37
Príspevky: 34
Poslať moje maso...
tak tu su moje rastlinky :
dionaea:
Obrázok

s. purpu:
Obrázok
a pozrite sa uplne na pravo na tu a uplne nalavo tie zacali chytat cudnu farbu :cry: myslim si aj s joftym ze to moze byt od slnka lebo cil bolo dost take ostre ze to moze byt spalene ale no sak povedzte na to nieco vy


24.08. 2010 09:59
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2008 21:28
Príspevky: 220
Bydlisko: Nitra
Poslať 
Je jasné že nie je vhodné ich hodiť na priame slnko odrazu ak boli niekde v obchode v chládku mesiac. To treba postupne. Takže môže slnko uškodiť tak že ti spáli listy. Ale toto vyzerá že je presne to čo vám už pí­sal Brutus. Sú to už veľké staršie listy a je to normálne že začí­najú odhora usychať. VeÄŹ rastú ÄŹalšie nové. :wink:









_____________________
http://masozravky.wbl.sk


24.08. 2010 10:45
Profil ICQ WWW

Registrovaný: 15.08. 2010 17:37
Príspevky: 34
Poslať 
aha neviem ci boli v chladku ale asi nie lebo to je z agrokomplexu co bol v nr, ale myslim si ze v chladku neboli, take bruto mal asi pravdu dikes


24.08. 2010 11:23
Profil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.08. 2010 06:37
Príspevky: 241
Poslať 
malcharek píše:
aha neviem ci boli v chladku ale asi nie lebo to je z agrokomplexu co bol v nr, ale myslim si ze v chladku neboli, take bruto mal asi pravdu dikes


bude to podla mna skorej spálene :) lebo tieto unikátne rastlinky treba pomali naučit na slniečko aby si nespálili listy a v tvojom prí­pade asi naučna ešte moc nebola :wink: takže ti držim palce a na jar by sa to zišlo presadiť :wink:


24.08. 2010 11:30
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.