Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 29.03. 2024 07:40



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Aspon jej nesmrdi z huby 
Autor Správa

Registrovaný: 30.09. 2008 10:59
Príspevky: 49
Bydlisko: Nitra
Poslať Aspon jej nesmrdi z huby
Caute pestovatelia, dneska je presne mesiac co mam aj ja doma mucholapku, som s nou spokojny (hadam to nezarieknem) a tak som sa rozhodol ze ju sem zverejnim lebo je to naozaj vzacny kusok ktory urcite nema nikto z vas, resp. vase pasce nemaju to co ma moja :lol:
Je to prosim prilepena orbitka v jednej z pasci.
Tuto rastlinu som velmi dlho zhanal, v baumaxe som bol asi 5 krat, aj na vystave na Agrokomplexe i v bonsaji tu u nas v NR a zial nic som nikdy nenasiel.
Ale to ma aj tak neodradilo zhanat dalej a nakoniec som ju nasiel v spominanom baumaxe, bolo ich tam kopec no nevyzerali najkrajsie tak som si vybral najsympatickejsiu s tym, ze to biele cudo co ma v papulke doma odstranim :) , lenze doma sa to cudno natahovalo, bolo to tam prilepene a ked som si k tomu privonal tak mi hned bolo vsetko jasne :D , nuz co, aspon jej nesmrdi z huby :lol: :D :lol: Nejaky brigadnik ju chcel asi vidiet v akcii a nebolo nic ine po ruke.

Podla vas je ako stara a aky druh listov ma ? (letne\zimne)

Obrázok

Obrázok


30.09. 2008 11:36
Profil

Registrovaný: 13.09. 2008 16:11
Príspevky: 77
Poslať Re: Aspon jej nesmrdi z huby
Patresko píše:
Caute pestovatelia, dneska je presne mesiac co mam aj ja doma mucholapku, som s nou spokojny (hadam to nezarieknem) a tak som sa rozhodol ze ju sem zverejnim lebo je to naozaj vzacny kusok ktory urcite nema nikto z vas, resp. vase pasce nemaju to co ma moja :lol:
Je to prosim prilepena orbitka v jednej z pasci.
Tuto rastlinu som velmi dlho zhanal, v baumaxe som bol asi 5 krat, aj na vystave na Agrokomplexe i v bonsaji tu u nas v NR a zial nic som nikdy nenasiel.
Ale to ma aj tak neodradilo zhanat dalej a nakoniec som ju nasiel v spominanom baumaxe, bolo ich tam kopec no nevyzerali najkrajsie tak som si vybral najsympatickejsiu s tym, ze to biele cudo co ma v papulke doma odstranim :) , lenze doma sa to cudno natahovalo, bolo to tam prilepene a ked som si k tomu privonal tak mi hned bolo vsetko jasne :D , nuz co, aspon jej nesmrdi z huby :lol: :D :lol: Nejaky brigadnik ju chcel asi vidiet v akcii a nebolo nic ine po ruke.

Podla vas je ako stara a aky druh listov ma ? (letne\zimne)

Obrázok

Obrázok


práve má letne olistenie a podla mna má 3 alebo 4 roky


30.09. 2008 12:04
Profil ICQ

Registrovaný: 30.09. 2008 10:59
Príspevky: 49
Bydlisko: Nitra
Poslať 
coze 3-4 roky ? sice som v tomto amater ale zda sa mi to byt vela


04.10. 2008 16:05
Profil

Registrovaný: 13.09. 2008 16:11
Príspevky: 77
Poslať 
Patresko píše:
coze 3-4 roky ? sice som v tomto amater ale zda sa mi to byt vela


podla mna to je akurat dosť :wink:


10.10. 2008 18:24
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.