Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 29.03. 2024 01:20



Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
Heliamphory, sarracenia a drosery na predaj 
Autor Správa
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Heliamphory, sarracenia a drosery na predaj
Ahojte,

myslel som ze budem heliny rozsadzat az buduci rok ale kedze mi nejako rychlo rastu, rozhodol som sa ich presadit uz teraz a teda budu nejake prebytky, okrem toho by som sa chcel zbavit par dalsich rastlin nakolko ma nebavi vlacit sa s destilovanou vodou do bytu :-)

1. Heliamphora nutans {Yuruani Tepui, Venezuela} - tychto drobcov je skutocne vela takze, kto ma zaujem staci napisat..
Obrázok Obrázok


2. Heliamphora folliculata {Murosipan, Venezuela} - po rozsadeni by mali byt dostupne tri kusky = jeden stredne velky a dva male.. matersku rastlinu si samozrejme nechavam ;-)
Obrázok Obrázok


3. Heliamphora chimantensis {Chimanta, Venezuela} - opat si tu najvacsiu rastlinku nechavam a na predaj budu take asi tri kusky uz dost velke kazdu chvilu prepinajuce na dospele pasce
Obrázok Obrázok


4. Heliamphora pulchella {Akopan Tepui, Venezuela} - na predaj 2-3 dospele rastliny
Obrázok Obrázok


5. Heliamphora heterodoxa {Gran Sabana, Venezuela} - u mna najlepsie rastuca helinka - na predaj ta mensia rastlina - dospela asi 10cm vysoka
Obrázok Obrázok Obrázok


6. Heliamphora nutans x heterodoxa - v ponuke jedna rastlina s dospelymi pascami asi 6cm vysoka a dve male rastliny
Obrázok Obrázok Obrázok


7. Kvetinac s dvoma sarrackami - Sarracenia leucophylla a Sarracenia minor - dospele rastliny super rastuce akurat u mna maju zle stanovisko tak maju dokrutene pasce - aj preto ich predavam - len osobny odber v Ba alebo Za
Obrázok


8. Dalsi kvetinac viac kusov Sarracenia leucophylla - len osobny odber
Obrázok Obrázok


9.Sarracenia flava - plny kvetinac velmi dobre rastuca viacero rastlin - len osobny odber
Obrázok Obrázok Obrázok


10. Dionaea muscipula "All red" - viac rastlin a plno Drosery capensis pomedzi to - len osobny odber
Obrázok Obrázok


11. Drosera capensis "Brad leaf" - prave kvitnuca, viacero dospelych rastlin len osobny odber
Obrázok Obrázok


11. Drosera filiformis - viacero dospelych aj malych raslin predavam po kvetinacoch len osobny odber
Obrázok Obrázok


12. Drosera filiformis "Red" - Jedna mala rastlina
Obrázok

Ceny som neuviedol naschval.. Co sa tyce Heliamphor, tie budem rozsadzat ak bude mat niekto konkretny zaujem a ostatne rastliny predam ak bude zaujem inak is ich necham. V sukromnej sprave napiste co chcete a napiste aj vasu predstavu o cene a sposobe dodania. Skoro vsetky heliamphory su povodom od wistubu ked prisli ako velmi male rastliny takze ich ceny si mozete odhadnut podla jeho cien: http://www.heliamphora.de/shop/pricelist/index.php

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


05.08. 2011 19:03
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.05. 2011 22:51
Príspevky: 989
Bydlisko: Michalovce
Poslať Re: Heliamphory, sarracenia a drosery na predaj
anonym píše:
preco si nemohol dat tie ceny?

a co tak mu napisat spravu a spytat sa ho nacenu druhu ktori chces ?? to ta nenapadlo :wink:


07.08. 2011 14:24
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Heliamphory, sarracenia a drosery na predaj
anonym, sorry ze som ti zmazal prispevok bol zdvojeny a nejako som nechtiac vymazal oba.. ceny som naschval neuvadzal hlavne preto, aby som zistil aku predstavu o cenach heliamphor maju slovensky pestovatelia.. ;-)

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


07.08. 2011 16:19
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Heliamphory, sarracenia a drosery na predaj
Aktualizacia.. heterodoxa ani ten krizenec uz neni.. v nedelu idem rozsadzat a posielat takze kto ma zaujem este sa mi do nedele ozvyte.. dik..

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


12.08. 2011 07:23
Profil
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.05. 2011 22:51
Príspevky: 989
Bydlisko: Michalovce
Poslať Re: Heliamphory, sarracenia a drosery na predaj
ezz mas este nieco ?? :?:


25.09. 2011 14:26
Profil
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.09. 2007 11:48
Príspevky: 1001
Bydlisko: Žilina
Poslať Re: Heliamphory, sarracenia a drosery na predaj
Dobry napad napisat tu aktualny stav :-)
Takze Heliamphory uz sa predali vsetky este mam jednu leucophyllu a tie filiformis inak nic :-)

_________________
Ing. Marek Delinčák - Heliamphora lover..
Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín


28.09. 2011 22:06
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.